Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kameny- minerální- drahokamy

 Musím se s Vámi podělit o novou zkušenost.

To že kameny pomáhají když je máte u sebe, ať už v kapsy nebo v podbě šperků to jste jistě už slyšeli, ale výluh z kamenů a pití té to vody?

Léčivá moc drahokamů - ti co o kamenech ještě vůbec nic nevíte,možná si teď ťukáte na čelo a říkate si "Kameny? Jak by mi asi tak mohli pomoci!"

 

​Ale s naprostou vážnosti oznamuji, že Ano mají vážně léčivou schopnost.Napíši vám zde jen  těch co mám sama odzkoušené.

​Jako masérka jsem už dříve používala kameny k masáži, ale úpřimně neměla jsme jejich schopnost odzkoušenou a masáž se mi zdála sice pro klienty příjemná a jemná, ale bez účinku.

Dnes je tomu jinak!!

​Kameny minerální nebo drahokamy- vlastně všechny kameny jsou Drahé Kameny- vzešly z přírody a jsou tu již mnoho tisíc let. Některých je víc proto jsou méně vzácné, jiných v přírodě ubývá proto jsou vzácnější a tím také dražší. V dnešní době si všechny dostupné kameny můžete objednat na internetu u renomovaných prodejců. Pokud chcete vlastnit nějaký kámen z opravdu léčivou mocí nekupujte jej na internetových obchodních stránkách v zahraničí(čína), jsou tam šikovní výrobci syntetických kamenů, což znamená, že jsou uměle vytvořené.

​K léčení si určitě kupujte surové kameny. Pokud budete chtít dělat koupele, měli by jste mít asi 0,5 kg ,na pití a kosmetické vody vám stačí kolem 30dkg.

​Každý kámen, který zakoupíte  nejříve opláchněte pod tekouci vodou min.10 min a nebo je na hodinu namočte do misky, hrníčku s vodou, kdy tu to vodu po 60 min  vylejete, následně krátce opláchnout pod tekoucí vodou.

​Tak to očištěný kámen dáte znovu do hrníčku a nalejete na něj převařenou a vychladlou vodu a přes noc necháte vyluhovat

.Ráno již můžete vodu používat.

 

Já sama jsem odzkoušela vody z těch to kamenů:

Smaragd - omýt si obličej vodou vyhlazuje vrásky,

                   na oči působí velmi osvěžujícně /stárnoucí oči/,vodu si nekapu do očí, ale přes kosmetický tampon si potírám víčka

 

Avanturín zelený - před každým jídlem nebo prostě jen tak si dám dva doušky vody a světe div se nemá chuť na sladké a sním menší množství jídla, takže co? hubnu- bezva :-)

 

Křišťál - Ráno na lačný žaludek si dejte - postačí 3 doušky /tělo tu velmi prospěje/, klidně i během dne můžete ...jak to napsat :-) pocucávat ..usrkávat ...prostě jen malé množství

ráno si také tou to vodou oplachuji obličej,

večer po odlíčení si oplachuji obličej, a když mi večer zbyde v hrnečku ještě nějaká voda, tak po osprchování si do hrnku přidám teplé, vody z kohoutku a polévám si tím tělo/obsahuje velké množství křemíku takže proč ho kůži nedopřát. Voda je také vhodná na vlasy, jakmile máte vlasy umyté a už už by jste je chtěli utírat ručníkem nalejte si na ně vodu z křišťálu, přebytek vymačkejte rukama a následně teprve začněte sušit

Sluneční kámen  - velmi vhodný na klouby a svaly. Ráno také na lačný žaludek ze 3 doušky ,zbytek vody zase večer klidně naleji na tělo.

​Ke koupeli se dejte kameny do třeba silonových punčoch a vnořte do vany už při napouštění vany a pak se v jejich společnosti bez jiných přísad okoupejte.

 

​Vody používejte pravidelně, ať už k pití, koupeli nebo obkladům, jen tak budete žasnout nad zázračnou mocí kamenů

 

​A ŠUNGIT !!!!!!!!!!

pleť ,klouby, menopauza, imunitní sytém no prostě vše na co si vzpomenete

​Tak o tomto kameni doporučuji koupit knihu a hned ho začít používat.

​Pokud se cítíte být nemocní, ať už psychicky či fyzicky začněte se mít rádi a věřte přírodě ..... Ona vám pomůže!!!

​život je moc krátký na to ,abychom ho nějakým způsobem protrpěli.

​Všem přeji překrásné dny plné úsměvu a pevného zdraví

16901576_1457390497619070_637011670_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

16930501_1457390434285743_622319313_o.jpg

 

 

 

 

16930649_1457390417619078_1464064611_o.jpg