Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete napsat jak vám pomohly byliny a které.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kameny a pití jejich vody

(Gabriela, 23. 2. 2017 10:34)

dnes jsem zde přidala nový článek o kamenech.Věřte nebo nevěřte pomáhají ůžasně. U mé rosacey, ke které samozřejmě kromě červených fleků postupně přibývá akné/ i když mi je 46 :(. už po druhém oplachování obličeje, se akné začalo krásně ztrácet. Voda z křišťálu ....super vlasy se mi tak nemastí a o návalech při Menopauze ani nemluvim, že po prvním dnu se mi udělalo lépe a od ruhého dne NIC prostě Menopauza a návaly jsou pryč.Velkou část hraje mé celo léčby hraje pití vody ze Šungitem.....určitě kupte knížku a budeme všichni zdraví

švédské kapky

(kacaba michalkova, 10. 8. 2009 11:28)

Vyzkoušela jsem obklad z švédských kapek na výron podle vaší rady a fakt to funguje. Můžu jen doporučit!!!!!

Re: švédské kapky

(Gab, 18. 12. 2015 12:35)

jsem moc ráda,že i vám pomohly, škoda že málo lidí věří v sílu přirody.

Hlíva ústřičná

(Strnad, 17. 12. 2013 15:51)

Dobrý den, už máte vyřešené dárky na Vánoce? Na našem portálu http://akcez.cz/new/hliva nabízíme balení hlívy ústřičné s 50% slevou a dopravou zdarma. Podívejte se :)

Bylinné tinktury k léčbě atopického exému!

(kaculinka, 14. 5. 2013 13:46)

Dobrý den, velice ráda bych se s Vámi podělila o naše zkušenosti, jak se dá bojovat s alergiemi a atopickým ekzémem přírodní cestou.....náš teď už dvouletý syn začal ve třech měsících trpět na alergie a s tím spojené i ekzémy.Hodně se mu to dělalo na ručičkách, nožičkách a potom už i na obličeji,škrábal si to někdy až do krve,byli jsme už jeden čas zoufalí! Nepřišli jsme vůbec na to co mu vlastně vadí,na co má tu šílenou alergii.Skončili jsme nakonec na alergologii a kožním,dali nám antihistaminika a mastičku s kortikoidy...
Od mé sestry jsme se po Vánocích dozvěděli o čínských bylinkách od firmy OKG a zkusili je,i když ze začátku trochu s nedůvěrou...protože těch všelijakých přípravků už je k dostání hodně a připadalo nám to všechno co jsme už vyzkoušeli stejné a bez účinku...ale poprvé nás tohle OPRAVDU A UPŘÍMNĚ NEZKLAMALO a už ani ne po třech měsících jsme viděli veliké zlepšení!! Nedá se to vůbec srovnat s tím,jaké to bylo ještě před těmi Vánoci, než jsme s bylinkami začali...máme teď momentálně jenom jeden flíček pod kolenem a ten ho nesvědí, neškrábe si to a lépe mi teď i v noci spinká! Přitom jí dá se říct cokoliv(kromě nějakých hodně alergenních potravin,ty raději oželíme..) , žádný Fenistil ani jiná antihistaminika a kortikoidové masti neužíváme, vysadili jsme to,protože jsme chtěli vyzkoušet,jestli to vůbec půjde i bez nich a nebo to budeme opět muset nasadit a fungovat už jen s těmi antihistaminiky...a vida, přesvědčili jsme se,že jde to i bez té chemie .. :-) Přišli jsme na to,že důležité je začít od příčiny tohoto onemocnění,pročistit celé tělíčko,hlavně střeva a játra od všech jedů a mykotoxinů, odkyselit,nastartovat imunitu, nejprve vnitřně a neřešit už jenom ten důsledek na kůži v podobě ekzémů a svědění . Bohužel všichni máme tendenci to stále dokola mazat mastmi jen zvenčí nebo alergické reakce tlumit antihistaminiky a neřešíme vůbec to, co se děje uvnitř nás,s našimi orgány a potom samozřejmě i s psychikou,je to potom jako začarovaný kruh ... Sama jsem se přesvědčila,že my jsme teď na dobré cestě ,našli jsme něco co nám pomáhá a z toho mám ohromnou radost :-) Nikdy není pozdě začít řešit to jinou cestou než jen do sebe cpát pořád dokola spoustu chemických léků a kortikoidů,to je až ta poslední možnost,když už nic jiného nezabírá,opravdu upřímně a ze srdce doporučuji vyzkoušet tohle i komukoliv jinému se stejnými problémy.. pokud by Vás to zaujalo a chtěl to někdo probrat a poradit víc přes soukromou zprávu, jak se s tím dá bojovat, moc ráda napíši víc informací, mohu Vám poradit, jak to začít řešit přírodní cestou... katacmelacek@seznam.cz (r.č. 03-010728)

bylinky na harmonizaci ženských orgánů

(kaculinka, 26. 3. 2013 14:28)

Na gynekologické potíže jako jsou opakované výtoky, PMS,bolesti při menstruaci,cysty,hormonální nerovnováha a další potíže s tím spojené mohu já sama osobně doporučit speciální bylinné kapičky,obsahují až 17 druhů čínských bylinek.Mně osobně moc pomáhají a je mi po nich moc dobře a to i po psychické stránce, upřímně doporučuji také :-)